Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Hakkımızda

MAKROSAN METAL, 30 yılı aşkın iş tecrübesi ile bir aile şirketi olarak kurulmuş ve ağırlıklı olarak otomotiv sektörüne yönelik sac kesim, lazer kesim, abkant büküm, boru ve profil büküm, torna & freze, kaynak ve montaj operasyonlarına odaklanmıştır. mobilya, makine mühendisliği, inşaat, tarım ve yan sanayi. Çizim özelliklerine göre çeşitli parçalar üretiyoruz: alüminyumdan titanyuma. Metal sektöründe neredeyse sınır tanımıyoruz. Lazer kesim ile başladık ve müşterilerimizin artan ihtiyaçlarından ilham alarak üretim yelpazemize daha ileri teknolojiler ekledik: 3D-Lazerli Kesim, CNC-Bükme, CNC-Profil ve Boru Bükme, CNC-İşleme/Freze /Torna/, Elle Kaynak, Robot Kaynak ve Montaj. Ayrıca soğuk ve sıcak şekillendirilmiş parçalar da sunabiliriz. Firmamız Bursa’da Türk sanayisinin kalbinde yer almaktadır ve PCA tarafından ISO 9001 sertifikasına sahiptir.

Misyonumuz

Güncel teknolojiyi devamlı bünyemizde bulundurarak, rekabetçi ve verimli olmak; ürün ve çalışan kalitemiz ile ülkemizin, müşterilerimizin ve çevremizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktır.

Vizyonumuz

Toplam kalite yönetimi çerçevesinde müşterilerimizin isteklerini gerçekleştiren, topluma ve çevreye duyarlı, sürekli gelişen ve yinelenen, saygın bir kuruluş olmaktır

Tanıtım Filmimiz